Emniyet Teşkilatı Sendikası

Emniyet Teşkilatı Sendikası
GÜÇLÜ SENDİKA, GÜÇLÜ TEŞKİLAT
Emniyet Teşkilatı Sendikası
Yalnız Degilsin, Biz Varız !

Kıymetli üyelerimiz,

Kurumsal sendika anlamında yola çıkarken katılım ve kapsayıcılık ilkesini göz önünde bulundurarak herkesin kendisini ev sahibi hissedeceği bir anlayış ile çalışacağımızı belirtmiştik.
Sayımız her geçen gün artmakta, daha dün yüzlü rakamlar telaffuz edilirken bugün binli rakamları çoktan aştık.
Son sayımlar ile birlikte birçok ilde yetkili sendika olduk, birçok ilde ise çok az sayılarla 2. Sendika konumuna geçtik.
Arkadaşlarımıza 250 üyesi olan sendikaya mı gideceksiniz yani diyenler bugün 250’li rakamlara geriledi.
Biz hep çok olanlar değil inananlar kazanır dedik ve şükürler olsun ki bunlara sizlerle ulaştık. Bu başarı hepimizin başarısıdır.

Mersin Anamur’da Ahmet arkadaşımız ile, Kocaeli Gebze’de Utku arkadaşımızın emeği ile Ankara’da genel sekreterimiz Mustafa başkanımızın emeği birdir, eşittir.
Biz birlikte güçlüyüz.

Hızla büyüyen sendikamızda kadın komitemizden sonra ENGELSİZ YAŞAM KOMİTESİ’ni kurduk ve başkan ve başkan yardımcısı arkadaşlarımız bizlere bu anlamda destek olacak ve engelleri beraber aşacağız.
Unutmayalım ki hepimiz engelli adayıyız, bu yolda mevzuatsal anlamda sorun yasayan arkadaşlarımız mesai saatleri içerisinde bu arkadaşlarımız ile irtibata geçebilirler. Arkadaşlarımız engelsiz yaşam anlamında mevzuata hakim ve alanında uzmandırlar.
Şimdiden görevlerinde başarılar diler, sizlerin huzurunda kendilerine teşekkür ederim.
Saygılarımla.

Selim GÜNAY
Teşkilatlanmadan Sorumlu
Genel Başkan Yardımcısı