Emniyet Teşkilatı Sendikası

Emniyet Teşkilatı Sendikası
GÜÇLÜ SENDİKA, GÜÇLÜ TEŞKİLAT
Emniyet Teşkilatı Sendikası
Yalnız Degilsin, Biz Varız !

Emniyet Teşkilatı Sendikası 29.07.2023 tarihinde Genel Başkan İsmail Okumuş’un katılımıyla İstanbul’da kahvaltı programında bir araya geldi. İstanbul temsilciliğimizin düzenlemiş olduğu programa sendikamız genel merkez yönetim kurulu üyeleride katılım sağlamıştır.

Gündeme Dair Konular Görüşüldü
Genel Başkan İsmail Okumuş’un bütün katılımcılar ile tek tek ilgilenip, fikirlerini ve eleştirilerini aldığı istişare toplantısı çok olumlu bir havada geçmiş yaklaşık 9 saat süren bir programa dönüşmüştür. Sendikamızın üyelik çalışmaları, üyelerin genel sorunları, sendikamızın projeleri başlıca görüşülen konular olmuştur.

Genel Başkan Okumuş: Sorunların Çözümü İçin Büyük Emek Harcıyoruz
Sendikamız İstanbul Buluşmasında Genel Başkan İsmail Okumuş: ” 1,5 yıl önce kurmuş olduğumuz sendikamızı artık duymayan bilmeyen kalmamıştır, önümüze kapatmaya kadar varan türlü türlü engeller çıkarılmasına rağmen bütün yaşananlar bize çok büyük tecrübeler katmış, her badireden daha da güçlenerek çıkmamıza vesile olmuştur, bugün artık sorunlarımızın çözümü noktasında yasalar çerçevesinde var gücümüzle çalışıp faaliyetlerimizi, vizyonumuzu teşkilatımızda görev yapan bütün sivil memurlara duyurmalıyız. Bunu başaracağımızdan hiç şüphem yoktur. Zira sendikamız karar alma ve icraat kadrosunda hepsi çok kaliteli ve donanımlı arkadaşlarımız bulunmaktadır, sorunların çözümü için gece gündüz demeden araştıran, üreten bir ekibimiz var, bu ekibin başaramayacağı, aşamayacağı hiç bir engel yoktur.” dedi.

Polis Şehitliği Ziyaret Edildi
Emniyet Teşkilatı Sendikası heyeti Sendikamız İstanbul Buluşmasında ayrıca burada bulunan Polis Şehitliğini ziyaret ederek şehitlerimiz mezarları başında dualar edilmiştir.