Emniyet Teşkilatı Sendikası

Zafer Partisi Genel Başkanı Sn. Ümit Özdağ Ziyareti

Emniyet Teşkilatı Sendikası Genel Bşk. Sayın İsmail Okumuş, Zafer Partisi Genel Başkanı Sayın Ümit ÖZDAĞ’ı  makamında ziyaret ettiler.Kendisi ile Emniyet teşkilatının sorunları ile ilgili görüş alışverişinde bulundular. 

TBMM İçişleri Komisyonu Üyesi Sn. Burhanettin KOCAMAZ’ı Ziyaretimiz

Emniyet Teşkilatı Sendikası Genel Bşk. Sayın İsmail Okumuş, Genel Sekreterimiz Mustafa Zübeyr Özkan ve yönetim kurulu üyemiz Selim Günay, İyi Parti milletvekili ve İçişleri Komisyonu üyesi Sn. Burhanettin KOCAMAZ’ı TBMM’de makamında ziyaret ettiler. Kendisi ile Emniyet teşkilatının sorunları ile ilgili görüş alışverişinde bulundular. Sorunlar ile ilgili olarak hazırlanan meclis araştırma önergesi TBMM Başkanlığına sunulmuştur.

Sn. Adem ÇAKICI’yı Makamında Ziyaret Ettik

Genel Başkanımız İsmail OKUMUŞ, EMŞAV Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Abdurrahman YILMAZ ile birlikte Emniyet Genel Müdür Yardımcımız Sayın Adem ÇAKICI’yı makamında ziyaret etti. Ziyarette Sayın ÇAKICI’ya emniyet mensuplarının sorunları iletilerek çözüm önerileri ele alındı. Misafirperverlikleri dolayısıyla Sayın Müdürümüze şükranlarımızı sunuyoruz.

YENİDEN REFAH PARTİSİ ZİYARETİ

YENİDEN REFAH PARTİSİ ZİYARETİ Emniyet Teşkilatı Sendikası Genel Başkanı İsmail OKUMUŞ, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Sn. Fatih ERBAKAN ile makamında bir görüşme gerçekleştirmiştir.     Yapılan görüşmede emniyet teşkilatının sorunları ve çözüm önerileri üzerinde durulmuş. Sayın genel başkana bu konuda bir dosya takdim edilmiştir.  

SİNAN OĞAN ZİYARETİMİZ

GENEL BAŞKANIMIZ, SN. SİNAN OĞAN İLE GÖRÜŞTÜ Bağımsız Cumhurbaşkanı adaylığını açıklayan Sn. Sinan Oğan’ı ziyaret eden genel başkanımız İsmail Okumuş, kendisine sendikamızın amacı ve faaliyetleri hakkında bilgi vermiş, emniyet teşkilatında sendikaların öneminden bahsetmiştir. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan görüşme dolayısıyla Sn. Oğan’a teşekkür ederiz.

İYİ PARTİ İSTANBUL ZİYARETİMİZ

İYİ PARTİ İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI ZİYARETİMİZ    Emniyet Teşkilatı Sendikası Genel Başkanı İsmail OKUMUŞ, İyi Parti İstanbul İl Başkanı Sayın Buğra Kavuncu’yu ziyaret etti.     Yapılan görüşmede emniyet teşkilatının sorunları ve çözüm önerileri üzerinde durulmuş. Sayın başkana bu konuda bir dosya takdim edilmiştir.

KILIÇDAROĞLU ZİYARETİMİZ

CHP GENEL BAŞKANI SN. KILIÇDAROĞLU ZİYARETİMİZ      Emniyet Teşkilatı Sendikası Genel Başkanı İsmail OKUMUŞ, Genel Sekreterimiz Bülent ARSLAN ve Genel Başkan Yardımcımız Akif DEMİRCİOĞLU, Cumhuriyet Halk Partisi Meclis Grubunu ziyaret ettiler. Milletvekilleri ve parti grup başkanvekilleri ile yaptıkları görüşmelerden sonra CHP Genel Başkanı Sn. Kemal KILIÇDAROĞLU ile makamında bir görüşme gerçekleştirmişlerdir.     Yapılan görüşmede […]