Emniyet Teşkilatı Sendikası

İL TEMSİLCİLERİMİZ

Selim GÜNAY
Teşkilatlanmadan Sorumlu
Genel Başkan Yardımcısı

1982 tarihinde Mersin ili Erdemli ilçesinde doğdum.İlk, orta ve lise eğitimimi Erdemli’de tamamladım.Daha sonra sırasıyla Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliğinden mezun oldum, Cağ Üniversitesi İngiliz Dili Eğitimi alanında tezli yüksek lisansımı tamamladım.Halen Çukurova Üniversitesi Egitim Bilimleri Bölümünde doktora yapmaktayım. Eğitim alanında 3 uluslararası kongre ve sempozyuma katıldım, bu kongre ve sempozyumlara 2 adet bildiri ile katılım sağladım, hakemli dergilerde yayımlanmış 1 i ingilizce dilinde olmak üzere 2 adet makalem bulunmaktadır, ayrıca halihazırda devam eden 1 makale çalışması devam etmektedir. 2011 yılında Çankırı POMEM den mezun olduktan sonra sırasıyla Ankara, İzmir ve İstanbul illerinde farklı şube ve birimlerde görev yaptim, halen İstanbul Emniyet Müdürlüğü Bağcılar ilçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Güneşli Polis Merkezi Amirliğinde görev yapmaktayım. 2023 Ekim ayında gerçekleşen olağanüstü genel kurulda teşkilatlanmadan sorumlu genel başkan yardımcılığına seçildim, halen bu görevi yürütmekteyim, iyi derecede ingilizce temel seviyede Almanca bilmekteyim.

ANTALYA
Mücahit Emre GAYRETLİ

1993 yılında Ankara Keçiören’de doğdum ilk ve orta öğretimi Keçiörende liseyi Beypazarı anadolu öğretmen lisesinde tamamladım. 2014 yılında Erzurum polis meslek yüksek okulundan ve 2022 yılında anadolu üniversitesi kamu yönetimi bölümünden mezun oldum. samsun Şırnak ve Antalya’da çalıştım. 2016 yılında Şırnakta çalışırken gazi oldum ve 2023 yılında sınıf değişikliği yaparak genel idare sınıfı hizmetlerine geçtim. Halen Antalya kadrosunda görev yapıyorum.

BURDUR
Hasan PEÇİN

1996 Yılında Burdur’un Ağlasun ilçesinde doğdum. 2016 yılı İzmir Rüştü Ünsal PMYO’da ön lisans eğitimini aldım. 2018 – 2023 yılları arasında Polis memuru olarak çeşitli birimlerde görev yaptım. Şuan halihazırda Burdur’un Ağlasun ilçe Emniyet Amirliğinde Bilgisayar İşletmeni olarak görev yapmaktayım.

EDİRNE
Barış GÜLDEN

1992 yılında Edirne Merkezde doğdu. Evli ve bir çocuk babasıdır. Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler Lisans mezunudur. 2019 yılında Kırklareli Emniyet Müdürlüğünde göreve başladıktan yaklaşık 4 yıl sonra sağlık durumundan dolayı 2023 yılında Genel İdari Hizmetleri sınıfına geçerek Edirne İl Emniyet Müdürlüğünde göreve başladı.

ERZURUM
Ahmet NAMLI

1985 yılında Elazığ ilinde doğdum. 2007 yılında Fırat Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. 2008/2010 yıllarında vekil öğretmenlik yaptıktan sonra 2011 yılında Polis Memuru olarak göreve başladım.
2016 yılında Bartın Üniversitesinde Yüksek Lisans eğitimimi tamamladım.
Meslek hayatım boyunca Burdur İl Emniyet Müdürlüğü, Ankara İl Emniyet Müdürlüğü, İstihbarat Daire Başkanlığı, Erzurum İstihbarat Şube Müdürlüğü ve Erzurum KOM Şube Müdürlüğünde görev yaptım.
2022 yılında eş durumundan dolayı Genel İdari Hizmetler Sınıfına geçtim. Halen Erzurum İl Emniyet Müdürlüğünde görev yapıyorum. Evli ve (1) çocuk babasıyım.

ISPARTA
Cüneyd AKTAŞ

1990 yılında Lefkoşa/KKTC’de dünyaya geldi. İlk ve ortaöğrenimini İstanbul ve Erzurum illerinde tamamladı. Akdeniz Üniversitesi İngilizce İktisat lisans bölümünü 2014 yılında bitirdi. 2015 yılında Mersin Polis Meslek Eğitim Merkezinden mezun oldu. 2015 – 2021 yılları arasında İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü kadrosunda çeşitli birimlerde görev yaptı. En son İstanbul Başakşehir İlçe Emniyet müdürlüğü Olay Yeri İnceleme Büro Grup Amirliği kadrosunda görev yaparken 2021 yılı içerisinde sınıf değişikliği ile Isparta İl Emniyet Müdürlüğü kadrosuna bilgisayar işletmeni olarak atandı. Halen daha Isparta İl Emniyet müdürlüğü kadrosunda görev yapmaktadır.

İZMİR
Hünkar TUNÇBİLEK

1995 yılı, İzmir ilinde doğdum. İlk, orta, lise ve Polis Okulu eğitimimi İzmir’de tamamladım. 2017 yılında İzmir Motosikletli Polis Timlerinde göreve başladım. 2019-2022 yılları arasında Hakkari – Yüksekova’da, 2023 yılında Uşak illerinde çalıştım. El bileğimde yaşadığım hareket kaybı sebebiyle 2023 yılında GİH sınıfına geçişim yapıldı. Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunu olmakla birlikte Sistem ve Network Mühendisliği, Sistem Güvenliği, Etki Alanı ve Sunucu Sistemleri gibi Bilgi Teknolojileri alanlarında eğitimlerim mevcut.Şuanda İzmir Bilgi Teknolojileri ve Haberleşme Şube Müdürlüğü’nde çalışmaktayım.

KOCAELİ
Evren KILIÇ

1985 yılında İstanbul-Üsküdar’da dünyaya geldi. İlk ve ortaöğrenimini Kocaeli-Gebze’de tamamladı. 2004 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde öğrenim gördüğü sırada eğitimini yarıda keserek P.M.Y.O. sınavını kazandı ve 2005-2007 yılları arasında İstanbul Adile Sadullah Mermerci Polis Meslek Yüksek Okulu’nda öğrenim görerek mezun oldu. 2011 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olarak lisans eğitimini tamamladı. 2007-2014 yılları arasında İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü, 2014-2017 yılları arasında Muş İl Emniyet Müdürlüğü ve 2017-2019 yılları arasında Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü kadrosunda görev yaptı. 2019 yılında tekrar Muş İl Emniyet Müdürlüğü kadrosuna atandı. 2020 yılında Genel İdare Hizmetleri sınıfına geçişinin ardından ataması biz kez daha Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü kadrosuna yapıldı. 8 Mart 2022 tarihindeki kuruluşunun ardından 29 Mart 2022 tarihinde Sendikamıza üyeliği gerçekleşti. Haziran 2022’de Kocaeli İl Temsilcisi olarak atandı. 20 Ağustos 2022 tarihinde gerçekleştirilen 1. Olağan Genel Kurul Seçimlerinde Disiplin Kurulu Üyesi seçildi. 7 Ekim 2023 tarihinde yapılan 1. Olağanüstü Genel Kurul Seçimlerinde ise Denetleme Kurulu Üyesi seçildi. Bilgi Teknolojileri ve Motosiklet Güvenli Sürüş Teknikleri başta olmak üzere çok sayıda mesleki kurs ve sertifikaya sahiptir. Motosiklet kullanmak, gitar çalmak, doğada kamp yapmak hobileri arasında yer almaktadır. Evli ve iki çocuk babası olan Denetleme Kurulu Üyemiz hâlihazırda Kocaeli-Dilovası İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevini sürdürmektedir.

ŞANLIURFA
Cuma BALCI

Cuma Balcı 02.09.1990 Gaziantep Nizip ilçesinde doğdum. Van yüzüncü yıl üniversitesi matematik öğretmenliği okudum (4.sınıf dondurdum) sonrasında 2011 yılında Aksaray polis meslek yüksekokulundan mezun oldum 12 yıllık memurum. Memurluk hayatımda da eğitime devam ettim Gaziantep üniversitesi Cerrahi Teknikerlik (ameliyathane hizmetleri) bölümünü bitirdim. Şanlıurfa ili Birecik ilçesinde yaşıyorum evli ve 3 kız çocuğum var.

TEKİRDAĞ
Uğur KİNCİ

1990 yılında adana İmamoğlu ilçesinde doğdu ilk ve orta öğrenimini adana İmamoğlunda tamamladı. 2013 yılında Kırıkkale Üniversitesi beden eğitimi Spor yüksek okulundan mezun oldu. 2013 2014 yılları arasında İmamoğlu ilçe milli eğitim müdürlüğünde çalıştı.14 Dönem Pomem mezunu olarak göreve başladı.2017 yılına kadar Tekirdağ il emniyet müdürlüğünde. 2017-2023 yılları arası Erzurum il emniyet Müdürlüğü’nde görev yaptı. 2023 yılı temmuz ayında sendika üyeliği gerçekleşti. Tekirdağ il temsilcisi olarak görev yapmakta. Evli 2 çocuk babası. Halihazirda Tekirdağ il emniyet müdürlüğünde görevine devam etmektedir.

TRABZON
Erdoğan PERVANOĞLU

Erdoğan pervanoğlu 1980 trabzon doğumluyum Ktü biyoloji mezunuyum 2008 yılında istanbulda polis memuru olarak göreve başladım 2010 2021 yılları arasında başakşehir olay yeri inceleme grup amirliğinde görev yaptım 2021 yılı sonunda eş durumundan Gih sınıfına geçtim şuan trabzon çarşıbaşı ilçe emniyet müdürlüğü destek hizmetleri büro amirliğinde çalışıyorum

ZONGULDAK
Erhan ÖZDEMİR

1995 yılı Bartın ilinde doğdum 2014 yılında Kastamonu PMYO başladım 2016 yılında mezun oldum. İstanbul, Ankara, Bayburt ve Zonguldak kadrolarında çeşitli birimlerde görev yaparak 7 yıldan fazladır memur olarak çalışıyorum. Şuan Zonguldak Çaycuma ilçesinde evli ve 2 çocuğumla birlikte yaşıyorum.